Okna klapowo obrotowe

Kupujesz okna klapowo obrotowe jako firma? Ilości hurtowe? Częste zamówienia?

To świetnie! Mamy dla Ciebie specjalną ofertę na okna klapowo obrotowe i inne. Konkurencyjne ceny, wysoka jakość obsługi oraz dostawa na czas to tylko niektóre zalety naszej oferty. Wypełnij formularz i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Okna klapowo obrotowe dla partnerów B2B

Nasz oferta jest skierowana do osób, które chcą kupić okna dachowe w ilościach hurtowych, czyli przede wszystkim deweloperów, architektów, instalatorów, firm i składów budowlanych. Zaopatrujemy także sklepy internetowe.

Jesteśmy na rynku od wielu lat, a w naszych magazynach znajdują się różnego rodzaju okna klapowo obrotowe i inne okna dachowe renomowanych firm Velux i Fakro. U nas szybko znajdziesz to czego szukasz. I to w atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie. Dbamy o cały proces logistyczny – okna klapowo obrotowe i akcesoria otrzymujesz z naszych magazynów zawsze w umówionym terminie. Tym więcej i częściej zamawiasz, tym lepszą ofertę możesz otrzymać!

Okna klapowo obrotowe - okna dachowe z panoramicznym widokiem

Okna klapowo obrotowe to zaawansowane rozwiązania w dziedzinie okien dachowych, które oferują nie tylko doskonałe właściwości termoizolacyjne, ale także znakomity panoramiczny widok. Dzięki zastosowaniu zewnętrznej szyby hartowanej oraz bezpiecznej, laminowanej szyby wewnętrznej, te okna zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu. Są idealnym wyborem dla przedsiębiorstw dążących do zapewnienia najwyższej jakości pomieszczeń w poddaszu.

Okna klapowo obrotowe Fakro

Fakro zapewnia innowacyjne okna klapowo obrotowe, które charakteryzują się nie tylko wysoką funkcjonalnością, ale i estetyką. Skrzydło okna można łatwo pozostawić w dowolnej pozycji dzięki pomocy eleganckiej klamki, co ułatwia wentylację i dostęp do światła. Okna te wyposażone są również w system, który umożliwia łatwe mycie zewnętrznej szyby, co jest kluczowe dla utrzymania czystości i klarowności widoku.

  • FPU-V U5 preSelect MAX – Okno uchylno-obrotowe białe, V40P

  • FPP-V U5 preSelect MAX – Okno uchylno-obrotowe drewniane

  • FWP U5 Wyłaz termoizolacyjny 3-szybowy

Okna klapowo obrotowe Velux

Velux oferuje klapowo obrotowe okna dachowe, które stanowią synonim nowoczesności i innowacji. Znakomity panoramiczny widok, który zapewniają, połączony jest z doskonałą izolacyjnością i łatwością obsługi. Sposoby otwierania tych okien, zarówno klapowego jak i obrotowego, umożliwiają łatwe dostosowanie do potrzeb użytkowników oraz ułatwiają mycie zewnętrznej szyby.

Zewnętrzna szyba hartowana sprawia, że okna te stanowią trwałe i odporne rozwiązanie dla każdego obiektu. Hartowana szyba zewnętrzna zwiększa odporność okna na uderzenia i warunki atmosferyczne, co jest kluczowe dla miejsc, gdzie bezpieczeństwo i trwałość są priorytetem. Technologia antyroszeniowa ograniczająca brudzenie szyby to kolejna zaleta, która przyczynia się do utrzymania estetyki i przejrzystości okien przez długi czas. Bezpieczna laminowana szyba wewnętrzna gwarantuje z kolei, że nawet w przypadku uszkodzenia, szkło pozostaje na swoim miejscu, chroniąc użytkowników.

  • GPL 3068, Obrotowo – klapowe, drewniane, wentylacja, Usz=0,7

  • GPU 0068, białe, pokryte poliuretanem, obrotowo – klapowe, Usz=0,7

Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatną wycenę

Zachęcamy przedsiębiorstwa i instytucje do współpracy, oferując spersonalizowane konsultacje i wyceny naszych okien klapowo obrotowych. Wypełniając formularz, otrzymają Państwo dostosowaną ofertę, która odpowie na specyficzne potrzeby i wymagania każdego projektu. Nasze okna są projektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej funkcjonalności, bezpieczeństwa i estetyki, co czyni je idealnym wyborem dla każdego nowoczesnego obiektu.

+48 694 300 750

hurt@bemar.pl

Pozostałe produkty w naszej ofercie

Szukasz czegoś innego? Zobacz całą naszą ofertę!